משלוח חינם עד הבית ברכישה מעל 150 ש"ח

חוחובה משק מוזס

למה הכי נכון ובריא להשתמש בקוסמטיקה טבעית ולא קוסמטיקה כימית?

מי מאיתנו לא משתמש בקוסמטיקה כימית? היא פוגשת אותנו בכל מקום, במקלחת עם השמפו והסבונים הכימיים ובדאודורנט שמגיע אחרי, באיפור בבוקר, בקרמים שמורחים לפני השינה. איפה לא, בעצם? אבל האמת היא שלרובנו לא יצא לקרוא את האותיות הקטנות שמסתתרות בחלק התחתון מאחורה בכל מוצר כזה. למה? כי צריך להיות מהנדס כימיה לפחות כדי להבין מה רשום שם. המונחים שמשתמשים הם מונחים מקצועיים אשר לרוב הציבור אינם מובנים. בחיי היום יום אנחנו מאוד מקפידים מה אנחנו מכניסים לפה שלנו ולכן בחיים לא נכניס משהו בלי שאנחנו יודעים שהוא בטוח לשימוש. בוודאי שלא לילדים שלנו. אבל מה שאנשים לא מודעים לו, זה שבדיוק כמו שאנו מכניסים מזון ומשקה לגוף דרך הפה, כך אנו מכניסים מוצרים קוסמטיים דרך העור ומערכת הנשימה. הכל נספג בגוף בסוף, זה לא מתאדה ונעלם, אז למה אנו לא מתעניינים מה יש בתכשירים הקוסמטיים?

מה בעצם כתוב שם באותיות הקטנות?

אז כדי לדעת מה כתוב על גבי התוויות יש להבין אנגלית או לטינית מקצועית, מה שרוב הציבור לא יודע. החומרים הכתובים ברשימת המרכיבים מחויבים להיות מסודרים בסדר יורד- זאת אומרת המרכיב שיש ממנו הכי הרבה חייב להופיע ראשון וכך הלאה בסדר יורד. מה שמופיע בתוויות זה בעיקר חומרים משמרים, תוצרי נפט, דטרגנטים שונים וכו כגון  SLS פרופילן גליקול ושמן מינרלי. חומרים שנמצאים כמעט בכל תכשיר קוסמטי כימי הינם פארבנים שהם בעצם חומרי שימור שמשמידים חיידקים ופטריות. טבעי זה לא.. מה שאנו יודעים זה שחלק מהחומרים התגלו בדיעבד כמסרטנים או מזיקים לבריאות, וזה אחרי שנים שבתעשייה הכימית השתמשו בזה ברשימת המרכיבים של חומרי הקוסמטיקה. בנוסף בחלק מהתכשירים ישנם שימוש בחומרים מן החי כגון שומן לוויתן שעליו כבר הרחבנו ב במאמר על הלוותינאים והקשר לשמן החוחובה .

ומה האלטרנטיבה?

בהחלט היום ישנה מודעות הולכת וגוברת לכל מה שקשור לקוסמטיקה טבעי. המרכיב המרכזי היום בכל חומר קוסמטיקה טבעי הוא שמן חוחובה. שמן חוחובה מכיל וטמנים חשובים מאוד לעור האדם כגון אומגה 9 וויטמין E. בנוסף הוא מסייע מאוד בהחדרה של חומרי קוסמטיקה נוספים לעור בגלל הדמיון בשרשראות השומן של שמן החוחובה לעור האדם. ולכן ניתן למצוא היום ציבור הולך וגדל שמוסיף שמן חוחובה לשמפו הרגיל שלו או לקרמים שאיתם הוא משתמש. כמובן שהכי בריא ונכון זה להשתמש בשמן חוחובה בצורתו הטבעית או כחלק מקוסמטיקה טבעית. ישנם היום סבונים טבעיים שמכילים שמן חוחובה בכמויות גדולות. ניתן לרכוש אותם כאן באתר.

איזה עוד יתרונות יש לשימוש בקוסמטיקה טבעית?

כשמשתמשים בקוסמטיקה טבעית שמבוססת על שמן חוחובה לא רק נהנים מחיים טבעיים ובריאים יותר ללא כימיקלים מסוכנים. ככה גם כן שומרים על הסביבה. כאשר מייצרים כימיקלים ישנו זיהום של הסביבה בין אם זה מהארובות של המפעלים ובין אם זה בחלחול של כימקלים לקרקע. כאשר משתמשים בשמן חוחובה טבעי אין זיהום כלל. לא לקרקע ולא לאוויר. בנוסף, במפעלים המבוססים של קוסמטיקה טבעית, סביבת העבודה של הפועלים במפעל הרבה יותר בטוחה מאשר במפעל כימי וכך  אנו שומרים כל הפועלים שמייצרים עבורנו את התכשיר הקוסמטי. יתר על כן,  שימוש בחומרים טבעיים כגון שמן חוחובה מעודד את החקלאים לטעת עוד ועוד עצים דבר המפחית את רמות גזי החממה ומייצר לנו איכות אוויר וסביבה טובים. ומכיוון שאנו חיים במדינת ישראל, קוסמטיקה טבעית ישראלית כגון זו המיוצרת במשק מוזס באדמת הנגב מסייעת בהפרחת השממה ועוזרת בשמירה על אדמות הלאום. ציונות במיטבה. 20220626 152054 225x300 למה הכי נכון ובריא להשתמש בקוסמטיקה טבעית ולא קוסמטיקה כימית?

אמרתם שמן חוחובה אמרתם משק מוזס

משק מוזס הינה אחת מן החוות המוערכות והוותיקות בישראל אשר שמה דגש על ייצור וגידול שמן חוחובה בכפר רתמים שבנגב. לפני למעלה מעשור הקמנו בית בד בוטיק בו אנו מתחילים את תהליך כבישת החוחובה מן המטע שלנו בכבישה קרה ובתהליך איטי אשר עוזר לשמור על כל היתרונות המצויים בשמן החוחובה. כל התהליך נעשה עבודת יד ובצורה אורגנית – מה שנותן לכם את האפשרות לדעת שהשמן אותו אתם צורכים הוא לא פחות מאיכותי. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו ולהזמין שמן חוחובה  ואיכותית עוד היום!
לבחירתכם השמן שלנו בגדלים שונים

לוגו שמן חוחובה | משק מוזס

אודות המשק

משק מוזס חווה משפחתית לגידול וייצור שמן חוחובה בכפר רתמים שבנגב,  המשך קריאה

הרכישה בחנות מאובטחת ע״י תקן PCI DSS עם תעודת אבטחה SSL

“psi”

 

 

 

הזמן שיחה
אשמח לעזור
שלום 👋
איך נוכל לעזור ?